Jak skutecznie kontrolować alkohol
Poniedziałek, 15 Marzec 2010 13:18
Najnowszy poradnik Allena Carra „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” od listopada 2009 jest dostępny w regularnej sprzedaży. To już czwarty poradnik Allena Carra – twórcy unikalnej metody rzucania palenia Easyway - przetłumaczony na język polski. Kolejna pozycja wydawnictwa BETTERS tym razem adresowana jest do wszystkich, którzy w większym bądź mniejszym stopniu borykają się z problemem alkoholowym.

Ta książka to krok milowy w naszym pojmowaniu problemu alkoholizmu, dotykającego coraz częściej nie tylko osoby z marginesu społecznego, lecz także twórców, ludzi biznesu, lekarzy czy gospodynie domowe. Allen Carr w „Prostej metodzie jak skutecznie kontrolować alkohol” koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których sięgamy po kolejny kieliszek, obalając tym samym mity kreowane przez współczesny świat m.in. o alkoholu, jako atrybucie życia towarzyskiego i synonimie udanej zabawy. Autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka.

Ta książka to skuteczna pomoc dla każdego, kto zrozumiał, że przekroczył już bezpieczną granicę i szczerze chce zerwać z nałogiem, który podstępnie wkradł się w jego życie.

„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” rozszyfrowuje mechanizm tzw. ‘pułapki alkoholowej’ i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania alkoholu, tkwimy w nałogu.

Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia, odkrył, że jego metoda jest równie skuteczną pomocą przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Jego poradnik „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, przetłumaczony na ponad 20 języków, sprzedał się już w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie i nieprzerwanie króluje na światowych listach bestsellerów. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolnośćDystrybucja: Firma Księgarska Jacek Olesiejuk
Cena egz.: 29,90 złotych
Wydawnictwo BETTERS

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież