Nowość: Żubrówka Biała
Środa, 03 Listopad 2010 11:10

Żubrówka Biała to krystalicznie czysta wersja cenionej na całym świecie Żubrówki. Dzięki naturalnemu pochodzeniu oraz zastosowaniu najnowszych technologii, produkt ten cechuje się nieskazitelną czystością i łagodnym smakiem.


Podstawą komunikacji wchodzącej na rynek wódki jest hasło: „Żubrówka Biała czysta z natury”. Nawiązuje ono do pochodzenia marki, które wyróżnia ją na polskim rynku. Żubrówka wywodzi się
z Puszczy Białowieskiej - jednego z najbardziej niedostępnych i dziewiczych rejonów Polski. W trakcie produkcji Żubrówka Biała poddawana jest procesowi sześciokrotnej destylacji oraz jedynej w Polsce platynowej filtracji, która zapewnia wódce idealną czystość i łagodny smak.Naturalny i tradycyjny, a zarazem oryginalny charakter Żubrówki podkreśla także atrakcyjne opakowanie. Specjalnie żłobiona butelka została zaprojektowana przez najlepszą światową agencję designerską Claessens Intl. gdzie powstały najsłynniejsze projekty opakowań na świecie.
Dzięki walorom smakowym i planowanemu wsparciu marketingowemu, Żubrówka Biała może wkrótce stać się jednym z najpoważniejszych graczy, a nawet liderem dynamicznego rynku czystych wódek. Co więcej, pojawienie się Żubrówki Białej może mieć istotny wpływ na cały segment mainstream, który pozytywnie reaguje na pojawianie się nowych marek.Żubrówka Biała to nowy wariant Żubrówki - jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich marek. Do tej pory na polskim rynku obecna była tylko Żubrówka Bison Grass Vodka – aromatyczna wódka sporządzana na bazie nalewu na trawie żubrowej rosnącej wyłącznie w Puszczy Białowieskiej. Butelka z charakterystycznym źdźbłem dystrybuowana jest do ponad 50 krajów na całym świcie.
W Polsce jej dystrybucja sięga prawie 95% co oznacza, że kupić można ją praktycznie w każdym sklepie. Polmos Białystok, który jest producentem Żubrówki, od ponad 80 lat łączy tradycyjne receptury polskich gorzelników z najnowocześniejszą technologią.

Żubrówka Biała do sprzedaży trafi 15 listopada 2010. Jej cenowe pozycjonowanie to segment najpopularniejszych wódek na polskim rynku. Wprowadzeniu marki towarzyszyć będą intensywne działania promocyjne w miejscach sprzedaży wykorzystujące materiały POS, innowacyjne ekspozycje i animacje z hostessami. Nad kreacją czuwa agencja Hossa. Działania PR zrealizuje Q&A Consulting.

 

Produkt dostępny jest w pojemnościach: 0,05 l, 0,1 l, 0,2 l, 0,5 l, 0,7 l, 1 l i 1,5 l.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Komentarze  

 
-1 # beata z albatrosa 2012-01-08 00:28
Nie lubię Żubrówki...
Lepsza jest Żołądkowa Gorzka de luxe :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krawat 2014-03-26 19:53
A ja akurat lubię żubrówkę białą, to bardzo dobra wódka, jest coraz większą konkurencją na rynku dla innych znanych marek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież