Okrutne żony
Sobota, 09 Kwiecień 2011 16:11
Uważacie, że Wasze partnerki to wredne zołzy? Awanturują się, zrzędzą, słabo gotują, są pamiętliwe i złośliwe? Zatem przeczytajcie o nieszczęśnikach, którym żony zgotowały o wiele cięższy los. Na pewno wówczas docenicie to, czym obdarzyły Was niebiosa.

Odrażająca potrawka

Katherine Knight - pierwsza kobieta w Australii, przeciwko której zasądzono wyrok dożywocia bez możliwości zwolnienia warunkowego, jeszcze zanim dokonała zbrodni dopuszczała się aktów przemocy. Jednego ze swoich partnerów uderzyła żelazkiem w twarz, a szczeniakowi drugiego poderżnęła gardło.
W 2001 roku zabiła swojego czwartego męża John'a Price'a zadając mu około 37 pchnięć nożem rzeźnickim. Następnie obdarła ze skóry jego ciało, powiesiła na haku w salonie i odcięła głowę, którą wraz z innymi częściami ugotowała. Makabryczną potrawę chciała podać jego dzieciom, jednak policja w porę odkryła tragiczną prawdę.


Wyrodna matka

W 2005 roku Stacey Castor przez 4 dni podawała swojemu drugiemu mężowi płyn do spryskiwaczy zawierający trujący glikol. Gdy mężczyzna zmarł, upozorowała jego samobójstwo.
Jednak w toku śledztwa zaczęły pojawiać się podejrzenia względem jej osoby. Detektywi postanowili ekshumować ciało jej pierwszego męża, Michaela Wallace'a z którym miała dwoje dzieci. Mężczyzna zmarł na atak serca w 2000 roku. Ekspertyzy wykazały jednak, że również w jego zwłokach znajdował się zabójczy glikol.
Gdy grunt zaczynał usuwać się Stacey spod nóg i coraz więcej zaczynało wskazywać, że to ona jest morderczynią, nie panikowała, ale szykowała plan B. Upiła swoją starszą córkę Ashley, podając jej w drinku substancje chemiczne, które gdyby nie szybka interwencja służb medycznych, doprowadziłyby do jej śmierci. Następnie przy nieświadomej nastolatce zostawiła list, upozorowany na pożegnalny. Dziewczyna przyznawała się w nim jakoby do zabójstwa ojca i ojczyma. Ashley zdołała jednak przeżyć i prawda wyszła na jaw.
Castor skazano na dożywocie z możliwością ubiegania się o zwolnienie warunkowe po 51 latach więzienia. Media okrzyknęły ją  „czarną wdową”.

Perfidna nimfomanka

Valeria Messalina była trzecią żoną cesarza Klaudiusza, którego poślubiła w 38 roku. Urodziła mu dwoje dzieci, ale ich rzeczywistym ojcem był prawdopodobnie Kaligula jako że słynna nimfomanka często gościła na jego ucztach i orgiach.
Słynęła ze swoich ekscesów erotycznych. Już jako cesarzowa przebierała się za prostytutkę i świadczyła swoje usługi. Rzekomo wyzwała nawet na pojedynek słynną rzymską kurtyzanę Scyllę, którą pokonała współżyjąc z większą niż ona liczbą mężczyzn.
Wraz ze swoim sekretnie poślubionym kochankiem, Gajuszem Syliuszem planowała zabić Klaudiusza, jednak spisek wyszedł na jaw i została stracona.

Odgryzione przyrodzenie

Zdradzona kobieta jest zdolna do wszystkiego. Przekonał się o tym pewien Rosjanin. Czterdziestoletni Michaił wybrał się na spacer ze swoją żoną Katią Kharitowonową. Podczas przechadzki spotkali przyjaciółkę kobiety Lizę Dmitrijewą i zaprosili ją do siebie do domu na obiad.
Po posiłku postanowili razem obejrzeć film, ale Katia zapadła w drzemkę. Jakież było jej zdziwienie, gdy ocknęła się i zobaczyła półnagiego męża uprawiające seks z Lizą. Bez namysłu chwyciła lampę i rozbiła na głowie przyjaciółki, mężowi natomiast odgryzła penisa.
Kiedy ochłonęła i zdała sobie sprawę z powagi obrażeń, jakie zadała, wezwała ambulans. W szpitalu okazało się, że Liza doznała wstrząsu mózgu, zaś przyrodzenie Michaiła została zszyte w jedną całość.
Katia została skazana na 2 lata przymusowych robót.

Niewdzięczna zdrajczyni

Doktor Richard Batista w 1990 roku poślubił swoją wybrankę o imieniu Dawnell. Niestety jakiś czas poźniej okazało się, że kobieta ma chorą nerkę. Ponieważ dwa pierwsze przeszczepy nie udały się, zdesperowany lekarz postanowił oddać ukochanej własny organ. Do transplantacji doszło w 2001 roku.
Po zabiegu Dawnell czuła się jak nowo narodzona. Postanowiła dokończyć studia pielęgniarskie, zapisała się na karate. Niestety zaczęła też zdradzać swojego męża, na początku prawdopodobnie ze swoim fizjoterapeutą. W czasie rozwodu utrudniała Richardowi kontakty z ich dziećmi.
Obecnie zdradzony mąż wnioskuje o jednorazową wypłatę 1,5 miliona dolarów za ofiarowaną nerkę. Podkreśla, że jego roszczenie to bezpośredni rezultat nieuczciwego zachowania żony.

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>
(JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL)
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież