Słowa,które chcą usłyszeć kobiety
Poniedziałek, 25 Styczeń 2010 16:29
Podobno droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, zaś kobiety - przez uszy, dlatego, Panowie, warto wiedzieć, jakie komplementy i słowa sprawiają płci przeciwnej największą przyjemność.

Dla kobiet niezwykle ważnym aspektem jest ich wygląd. One lubią podobać się sobie, swoim koleżankom i oczywiście Wam. Dlatego wszelkie pozytywne słowa dotyczące ich atrakcyjności fizycznej są wysoko cenione na tym niewielkim targowisku próżności.

Pozostając w związku lub zabiegając o względy wybranki musicie więc być bacznymi obserwatorami. Wierzcie lub nie, nawet najmniejsze przeoczenie jakiejkolwiek zmiany w wyglądzie nie zostanie Wam wybaczone. Nowa fryzura, inny niż zazwyczaj kolor paznokci, wyjątkowy makijaż, dopiero co kupiona sukienka – wszystko to wymaga czujności. Nawet jakaś drobna uwaga będzie dowodem na to, że doceniliście wysiłek.

Pamiętajcie jednak, że kobiety nie są naiwne. Zapomnijcie o nadmiernej afektacji i banalnych, tanich sloganach – wyuczoną sztuczność wykryje każda dziewczyna. Ważna jest Wasza inwencja i fantazja. Co to za przyjemność słyszeć to, co słyszały tysiące przede mną? Przecież już w czasach Szekspira oczy porównywano do gwiazd.

Czasami, nawet jeśli nie macie pomysłu na komplement, wystarczy coś zupełnie prostego („Pięknie dziś wyglądasz”, „Uwielbiam patrzeć w Twoje oczy/całować Twoje usta”) byleby wypowiedzianego szczerze, w odpowiednim momencie. Żaden tekst nie zadziała, jeśli język będzie czynom kłamał. Przyznacie chyba, że zachwyt nad  wspaniałymi kształtami Waszej partnerki w chwili, gdy leżycie z piwem, oglądając mecz i nic, absolutnie nic nie jest w stanie oderwać Waszego wzroku od ekranu, to chyba nie najlepszy pomysł? Tylko ją rozsierdzicie.
                                                                                                                                                   
Co do wyglądu, musicie wiedzieć też, że kobiety lubią czuć się najpiękniejsze. Drzemie w nich duch rywalizacji. Z tych właśnie powodów wszelkie dowody na to, że dla Was są ideałem kobiecej urody, Waszą księżniczką, muzą wprawią je w stan euforii. Porównywanie z koleżankami, aktorkami, modelkami znoszą tylko wtedy, gdy przemawia na ich korzyść.
Kobiety są szczególnie czułe na punkcie swojej metryki, dlatego wszelkie słowa potwierdzające ich młodzieńczość zostaną Wam zapisane na plus.

Romantyczna kolacja, spacer, wspólny taniec – to wymarzone momenty dla czułych słówek. Nie ograniczajcie się jednak. My lubimy spontaniczność. Możecie więc działać przez zaskoczenie. Niekiedy komplement wypowiedziany w najmniej spodziewanej chwili odniesie niemały sukces. W swoim zapale uważajcie jednak, by nie popełnić gafy.  

Jak zapewne zauważyliście, kobiety, w odróżnieniu od Was, nie należą do nazbyt prostych w obsłudze. Zabieganie o ich względy wymaga wysiłku i nakładów energii. Trzeba wiedzieć, jak i kiedy przemówić.
Poza tym słowa, których lubią słuchać, to nie tylko te dotyczące powierzchowności. One czują się świetnie, gdy doceniacie ich starania i zdolności. Dlatego spróbujcie zauważyć, że to przyrządzone przez nią (a nie Waszą mamusię) danie jest najsmaczniejsze i niezwykłe. Nawet, jeśli coś jest nie tak, np. wolicie bardziej pikantną kuchnię, zwróćcie na to uwagę, ale w delikatny, nawet zawoalowany sposób (np. „Wiesz lubię mocniej doprawiony gulasz, ale ten jest wyjątkowy, bo przygotowany przez Ciebie”). Nie martwcie się ona na pewno zapamięta, żeby do ulubionego sosu wybranka dodać więcej ostrych przypraw.
Przekonujcie też, że bez niej Wasz świat byłby nijaki, a życie smutne. No i na koniec - zwracajcie uwagę na intelekt. Piękna i mądra, to ideał, do którego dąży większość kobiet.

Jeśli szczególnie trudno wymyślić Wam coś ambitnego i zaskakującego poniżej zamieszczamy krótką ściągawkę tekstów, które sprawią przyjemność większości przedstawicielek płci pięknej:

„Nigdy nie myślałem, że będę mieć tak wspaniałą dziewczynę/żonę.”
„Uwielbiam patrzeć jak śpisz.”
„Wyglądasz pięknie”, ale wypowiedziane w niestandardowym momencie np. zaraz po przebudzeniu albo wtedy, gdy Wasza wybranka właśnie przemokła do suchej nitki
„Jesteś moim szczęściem”
„Bez Ciebie nie wyobrażam sobie życia”
„Pięknie pachniesz”.

Wiedzcie jednak, drodzy Panowie, że kobiety jak nikt inny doskonale czytają między wierszami i często Wasze zachowanie albo spojrzenie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów.
 
K.P.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Komentarze  

 
0 # Kamil 2011-04-06 19:40
FAJNA JESTEŚ... K.P. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tomek 2012-03-15 23:10
Niema sposobu liczy sie tylko czas w którym jesteśmy jesli któras kobieta to doceni to tylko dlatego że ma w tej chwili słabość a jesli niema tego uczucia to tylko wybiera kozaków którzy wala je w głębokie gardło a one udają jakie są szczęśliwe tak na prawde liczy sie to coś a jesli chcesz sie dowiedziecćto odpisz tomek24gr@inter ia.pl hej!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież