Zepsuty wyświetlacz, gdzie można szybko naprawić?

Firma iPro specjalizuje się w naprawach telefonów iPhone. Jednym z najczęściej zlecanych jej pracownikom zadań jest wymiana wyświetlacza.

Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ ze wszystkich możliwych awarii ta jest chyba najbardziej prawdopodobna. Wystarczy chwila nieuwagi, aby telefon upadł na twarde podłoże. Wtedy może dojść do pęknięcia szybki. Brak możliwości korzystania z telefonu dla wielu osób oznacza poważny problem. Nie chodzi tylko o przeglądanie treści umieszczonych na portalach społecznościowych.

Wielu z nas potrzebuje telefonu również w pracy. Czasem konieczne jest też szybkie skontaktowanie się z kimś, zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Jest to niemożliwe, jeżeli Twój telefon nie działa prawidłowo. Jeżeli mieszkasz lub przebywasz w Warszawie i w wyniku nieszczęśliwego wypadku uszkodzeniu ulegnie szybka Twojego telefonu, nie musisz się denerwować.

Serwis iPro oferuje skuteczną pomoc w przypadku, gdy dojdzie do takiej sytuacji. Specjalnością tej firmy są naprawy iPhone’ów – wymiana szybki iphone XR. Nie są one jednak przeprowadzane w siedzibie firmy. Specjalista wysłany przez nią dociera w miejsce wskazane przez klienta, aby właśnie tam dokonać naprawy. Może to być zarówno ławka w parku, jak i jedna z popularnych kawiarni lub restauracji. Wymiana ekranu nie jest czynnością, która zajmie fachowcowi dużo czasu. Klient nie powinien czekać na realizację zamówionej przez niego usługi dłużej, niż około 20 minut. Zależy to głównie od modelu telefonu, który uległ uszkodzeniu. Sprawa nieco się komplikuje, kiedy wyświetlacz ma zakrzywiony kształt. Wykorzystywany jest wtedy separator kriogeniczny, który najpierw zamraża a potem wykrusza warstwy kleju. Następnie fachowiec używa rozpuszczalnika, aby trwale usunąć wszystkie ślady kleju.

Końcowy etap to sprawdzenie pod okiem klienta, czy iPhone jest w pełni sprawny i można z niego korzystać tak, jak przed pojawieniem się uszkodzenia wyświetlacza. Jeżeli wszystko jest w porządku, klient otrzymuje z powrotem telefon a fachowiec może oczekiwać na kolejne zlecenie. Mieszkasz lub przebywasz w Warszawie i masz problem ze swoim iPhone? Skontaktuj się z przedstawicielem serwisu iPro. Otrzymasz szybką i profesjonalną pomoc. Podaj adres, który Ci pasuje a właśnie tam pojawi się specjalista w celu naprawy Twojego telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *