Podatki i zaświadczenia z Austrii i Niemiec – zaufaj profesjonalistom!

Wielu Polaków pracuje poza granicami naszego kraju. Niektórzy wybierają Niemcy i Austrię jako miejsce swojego zatrudnienia.

Często zdarza się, że takie osoby mają problem ze zrozumieniem prawa podatkowego obowiązującego w tych krajach i potrzebują w związku z tym profesjonalnej pomocy. Nie należy się temu dziwić. Praktycznie w każdym europejskim kraju przepisy napisane są trudnym prawniczym językiem. Przeciętny człowiek rzadko ma z nim do czynienia na co dzień. Tym większy problem pojawia się wtedy, gdy przychodzi do analizy zapisów napisanych w języku innym, niż polski. Znajdując się w takiej sytuacji można na szczęście liczyć na profesjonalną pomoc ze strony takich firm, jak Intertax24. Istnieje ona od 2014 roku, jej siedzibą jest znajdująca się w okolicach Opola miejscowość o nazwie Nakło.

Osoby pracujące tutaj podkreślają, że nigdy nie składają swoim klientom fałszywych obietnic dotyczących kwoty, jaką uda się odzyskać w ramach zwrotu podatku. Niestety nie wszystkie przedsiębiorstwa działające w tej branży mają takie podejście do tego tematu. Efektem jest wielu rozczarowanych klientów, którzy nie są zadowoleni z otrzymanej kwoty, ponieważ obiecano im znacznie więcej. Jeżeli zgłosisz się do Intertax24 możesz być pewien, że pracownicy tej firmy będą z Tobą szczerzy już od początku współpracy.

Deklarują oni zgodnie z prawdą, że ściśle stosują się do przepisów prawa obowiązujących w Niemczech i Austrii. Mogą zrobić tylko to, na co pozwala im tamtejsze prawo. W ramach oferowanej przez tą firmę pomocy gotowi są zadzwonić w Twojej sprawie do niemieckiego lub austriackiego urzędu lub przesłać maila na jego oficjalny adres. Jest to z pewnością ułatwienie dla tych osób, które nie czują się zbyt pewnie musząc prowadzić rozmowę z urzędnikiem w języku, którego nie opanowali jeszcze perfekcyjnie. Intertax24 pomaga również w uzyskaniu świadczeń rodzinnych w Niemczech i Austrii. Planujesz podjęcie starań o uzyskanie wypłaty tych pieniędzy? Zadzwoń lub napisz do Intertax24 – zobacz też zaświadczenie kraje UE/EOG. Zaufaj profesjonalistom, którzy pomogli już wielu Polakom pracującym poza granicami naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *