Sole nikotynowe, coś dla fanów epapierosów

E-papierosy są w ostatnim czasie niezwykle popularne na całym świecie. Również w naszym kraju można zauważyć wzrost liczby sprzedanych urządzeń.

Wydaje się, że ten trend będzie utrzymywał się jeszcze przez długi czas. W skład liquidu stosowanego w elektronicznych papierosach może wchodzić nikotyna. Zależy to od gustu posiadacza urządzenia. Niektórzy uważają, że liquid bez nikotyny jest czymś podobnym do kawy pozbawionej kofeiny.

Użytkownicy e-papierosów, którzy zdecydowali się na liquid zawierający tą zdecydowanie kojarzącą się z paleniem substancję coraz częściej wybierają również sole nikotynowe. Dzięki niej nikotyna szybciej trafia do mózgu. Opóźnia to pojawienie się efektu głodu nikotynowego. Jest on nieunikniony, ale dzięki soli nikotynowej nie pojawi się zbyt szybko. Dzięki temu zużywasz mniej liquidu. Nie potrzebujesz bowiem tak często sięgać po e-papierosa, jak wcześniej. Niektórzy wskazują jako wadę soli nikotynowych fakt, że przez nią zmienia się nieco smak płynu.

W opinii osób nastawionych nieco krytycznie do opisywanego w tym artykule produktu nie jest on już tak intensywny po zastosowaniu soli. Wydaje się jednak, że jest to tylko i wyłącznie kwestia indywidualnych odczuć. Każdy użytkownik elektronicznego papierosa ma swoje własne preferencje. Warto po prostu spróbować nowych rozwiązań, aby przekonać się o tym, czy mogą być stosowane przez dłuższy czas. Jesteś zainteresowany zakupem e-papierosa i soli nikotynowych? Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoja przygodę z tym urządzeniem, czy też używasz go już od dawna powinieneś odwiedzić stronę internetową sklepu Cloudshop. Znajdziesz tutaj wszystko to, co jest potrzebne, aby móc cieszyć się z możliwości, jakie daje elektroniczny papieros. Masz pytania? Konsultant sklepu Cloudshop chętnie udzieli na nie odpowiedzi. Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *