Depilacja laserowa – świetny pomysł na prezent!

Zabieg depilacji laserowej znajduje się w ofercie coraz większej liczby salonów kosmetycznych w Polsce. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec odwróceniu.

Również w Lublinie widoczny jest wzrost zainteresowania możliwością wykonania takiej depilacji. Krąży wokół niej wiele mitów, warto przyjrzeć się bliżej kilku z nich. Niewątpliwie prawdą jest, że tylko depilacja z zastosowaniem lasera usuwa niechciane owłosienie już na stałe. To dzięki temu, że laser uszkadza macierz włosa, w którym zwykle następuje jego regeneracja. Po tym, gdy zostaje ona zniszczona można mieć pewność, że w tym miejscu nie wyrośnie nowy włos. Nie jest jednak prawdą, że wystarczy jeden zabieg.

Należy przeprowadzić ich około 8 z zachowaniem około 2-miesięcznego odstępu pomiędzy nimi. Niektóre z osób rozważających poddanie się temu zabiegowi obawia się nieprzyjemnych doznań związanych z podrażnieniem skóry w trakcie depilacji. Prawda jest taka, że zaczerwienienie skóry ustępuje najpóźniej po kilkunastu godzinach od wykonania depilacji. Kwestią sporną można nazwać odczuwanie bólu w trakcie zabiegu.

Można to porównać do wizyty u dentysty. Dla jednej osoby już samo wzięcie do ręki narzędzia stomatologicznego przez dentystę powoduje nagły skok ciśnienia. Na innej nie zrobi to żadnego wrażenia. Wiele zależy też od tego, w którym miejscu na ciele zostanie przeprowadzona depilacja. Nie można więc z góry stwierdzić, że na pewno będzie bolało lub że ból nie będzie odczuwany. Mieszkasz w Lublinie lub w pobliżu tego miasta? Planujesz zapisanie się na taki zabieg? Odwiedź oficjalną witrynę internetową salonu Laser Cosmetics depilacja Lublin i Rzeszów i zapoznaj się z jego ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *