Dodatki ślubne, gdzie kupić welon i inne dodatki?

Ślub to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu każdej kobiety. Dlatego chce w nim wyglądać jak księżniczka.

Oprócz wyjątkowej sukni powinna zaopatrzyć się w ślubne dodatki takie jak piękna ozdoba do włosów, okrycie ślubne, rękawiczki, torebkę, halkę, podwiązki i biżuterię. Jej twarz powinien zdobić precyzyjnie wykonany makijaż, a paznokcie manicure. Welon tak jak każda damska część garderoby podlega pewnym trendom. Aktualnie kobiety najchętniej sięgają po welony gładkie, długie lub składające się z dwóch części – dłuższej, która opada na suknię i krótszej, tworzącej woal. Dłuższą część można odpiąć po ceremonii ślubnej, a na zabawie weselnej zostać tylko w krótkiej, zapewniając sobie komfort. Przy doborze odpowiedniego welonu warto kierować się zasadą umiaru. Obok welonu niezwykle ważnym elementem jest okrycie, które przede wszystkim sprawdzi się w zimne jesienne i zimowe dni. Przy ujemnych temperaturach kobiety często sięgają po cieplejsze futerkowe albo pikowane bolerka.

Wierzchnie okrycie ślubne sprawdzi się także latem. Jest ono bowiem niezbędne ze względu na to, iż uroczystość odbywa się w kościele. Rękawiczki to bez dwóch zdań jeden z najbardziej przykuwających wzrok dodatków do sukni ślubnej, w którym zauroczy się każda przyszła żona. Kobiety często sięgają po te koronkowe, tiulowe albo z lycry. Niezwykle ważnymi elementami damskiej ślubnej stylizacji są również podwiązki i halka.

Można wyróżnić podwiązki subtelne i niezwykle kobiece o białym kolorze z delikatną wstążką lub bardziej ekstrawaganckie – czerwone, bordowe lub z czarnymi kokardkami. Niezwykle istotnym dodatkiem jest również torebka ślubna, do której Panna Młoda może wrzucić drobiazgi. Będzie stanowić uzupełnienie całej ślubnej stylizacji i zapewni jej psychiczny komfort. Najważniejszym momentem w trakcie ślubu jest ten, kiedy narzeczeni składają sobie przysięgę i wzajemnie nakładają sobie obrączki, dlatego należy pamiętać o zakupie poduszki pod obrączki. W sklepie Dora dodatki ślubne znajdziecie szeroki wybór wszystkich wymienionych dodatków. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każda Para Młoda mogła znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *