Nowoczesne centrum medyczne w Lublinie

Centrum medyczne Orto-Optymist Lublin to placówka obejmująca opieką medyczną pacjentów z zakresu ortodoncji, stomatologii, rehabilitacji, ortopedii i medycyny sportowej.

Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, dlatego w 2019 roku poszerzyliśmy nasze usługi medyczne o dietetykę, medycynę estetyczną, opiekę okołoporodową i profilaktykę kontuzji. Na rynku lubelskim wraz z doświadczonym zespołem specjalistów działamy od 2011 roku. Dla nas każdy pacjent jest ważny, dlatego stawiamy na pierwszym miejscu jego problemy zdrowotne, potrzeby i komfort psychiczny, podchodząc do niego z empatią i delikatnością. Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, co skutkuje dobrymi efektami działań profilaktycznych i leczenia. Z troski o dobro naszych pacjentów postanowiliśmy skoncentrować się na nowoczesnych metodach leczenia.

Ponadto nieustannie poszerzamy kompetencje zawodowe, a także stawiamy na wielokierunkowość w leczeniu. Wybrane usługi medyczne świadczymy w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, a także w ramach umów z firmami ubezpieczeniowymi. Jest to między innymi rehabilitacja medyczna dla dzieci i dorosłych na NFZ, a w tym wizyty lekarskie z możliwością wykonania USG ortopedycznego).

W Orto-Optymist gwarantujemy Ci fachową pomoc z różnych dziedzin tj. ortopedia, fizjoterapia, ortodoncja, zapewniając możliwość regularnych wizyt wraz z widocznymi efektami profilaktyki i leczenia. W Orto-Optymist oferujemy profesjonalne leczenie dzieci i dorosłych, w oparciu o najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne – ortopeda Lublin zobacz tu. Każdemu pacjentowi dziękujemy za zaufanie. Jest ono dla nas najlepszą nagrodą za nasze zaangażowanie i serce, które wkładamy w niesienie pomocy, a także dowodem skuteczności naszych metod. Szukasz sprawdzonego Centrum Medycznego w Lublinie? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług medycznych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *