Spędź noc w hotelu ze swoim zwierzęciem

Hotel z psem lublin, w którym zadbamy o to, aby Twój futrzany przyjaciel był pod opieką tak samo jak Ty!

W tym hotelu rozumiemy, jak ważne jest posiadanie szczeniaka przy sobie i staramy się zapewnić bezstresowe środowisko zarówno Tobie, jak i Twojemu psu. Zapraszamy wszystkie psy (z wyjątkiem tych uznanych za niebezpieczne), bez względu na wielkość, rasę czy wiek.

Aby pomieścić Twojego pupila, zapewniamy przyjazny dla zwierząt pokój ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Obejmuje to wygodne łóżka i meble, a także miski na jedzenie i wodę, zabawki i smakołyki. Oferujemy również worki na odpady i środki czystości, więc nie musisz się martwić o bałagan.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich naszych gości prosimy o przestrzeganie pewnych wytycznych podczas pobytu w naszym hotelu. W miejscach publicznych wszystkie psy muszą być trzymane na smyczy lub w budzie. Psy nie mają wstępu do basenów, spa, jadalni ani innych miejsc, w których serwowane są posiłki. Na koniec wymagamy, aby wszystkie psy posiadały aktualne szczepienia i licencje.

Wiemy, że Ty i Twój pupil będziecie się świetnie bawić w naszym przyjaznym zwierzętom hotelu. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojemu futrzanemu przyjacielowi jak najlepsze wrażenia podczas pobytu. Jeśli jest coś, co możemy zrobić, aby Twoja wizyta była jeszcze lepsza, nie wahaj się zapytać! Dziękujemy za wybranie nas.

W naszym przyjaznym zwierzętom hotelu dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojemu pupilowi przyjemny i udany pobyt! Czekamy na Państwa wkrótce. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że będziesz miał wspaniały pobyt ze swoim szczeniakiem! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić, aby Twoja wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Czekamy na Ciebie i Twojego futrzanego towarzysza już wkrótce! Bezpiecznej podróży. Miłego pobytu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *